[ad_1]

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه در حال حاضر جبهه مقاومت در منطقه به مبارزه با جریان یزیدی رفته است تاکید کرد: ما همچنان در برابر جریان استکبار می‌ایستیم و توطئه‌های آنها را خنثی می‌کنیم.

به گزارش ایسنا،  محمد مهدی زاهدی، رئیس اتحادیه نخبگان و اندیشمندان مجمع تقریب مذاهب جهان اسلام در چهارمین همایش ملی قیام عاشورا از دیدگاه اهل سنت با بیان اینکه نهضت امام حسین تا پایان تاریخ ادامه دارد، گفت: اگر بررسی کنیم، زیبایی‌های عاشورا در به وجود آمدن انقلاب، جنگ تحمیلی و راهپیمایی‌های اربعین مشهود است. محورهای وحدت در این‌ همایش می‌تواند الگوی خوبی برای جهانیان باشد و در نزدیک شدن تمام مذاهب اسلامی ملاک عمل و الگو قرار گیرد.

نماینده مردم کرمان در مجلس اظهار کرد: بصیرت عاشورایی نه تنها ماه قمری و شمسی و میلادی نمی‌شناسد بلکه مربوط به زمان٬ قرن و تاریخ نیست؛ قبل از حسین (ع) بوده است و تا ابد نیز ادامه دارد. شیعه و سنی و حتی پیروان ادیان دیگر به عشق امام حسین (ع) در راهپیمایی اربعین شرکت کردند.

زاهدی همچنین بیان کرد: امروز همان عاشورا و کربلاست. رژیم آل سعود٬ نابخردان حوزه بین‌الملل و نابالغان سیاست‌ورزی و عقلانیت، با تفکر انجمادی، حقه صهیونیستی و پول و تزویر آمریکا و عواملش در منطقه، به مبارزه حسین زمان آمدند.

وی ادامه داد:  جبهه مقاومت در منطقه تشکیل شده و مشاهده می‌کنیم چگونه با کمترین امکانات به مبارزه با جریان یزیدی رفته است. ما همچنان در برابر جریان استکبار می‌ایستیم و توطئه‌های آنها را خنثی می‌کنیم.

رییس کمیسیون آموزش در پایان با تقدیر از رییس هیات موسس و امنا و رییس دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری اینگونه همایش‌ها در دانشگاه آزاد گفت: این همایش می‌تواند مشت محکمی در دهان توطئه‌گران٬ اسرائیل و آمریکا باشد و به یاری خدا با بیداری اسلامی که ایجاد شده است اسلام ناب که در آن عدل الهی است، بروز و ظهور پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

ماخذ

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website