[ad_1]

سید امیر علوی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه مسابقات قرآن ویژه اتباع خارجی استان سمنان با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از مردان و زنان پناهنده و پناهجوی استان از فردا، سه شنبه سی و یکم مردادماه در بخش تفسیر آغاز می شود، بیان داشت: این رقابت های قرآنی با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان به مدت یک روز برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این اولین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه اتباع خارجی در استان سمنان است، افزود: این رقابت ها در سه بخش شامل تفسیر باحضور ۶۳ نفر ۵۰ زن و ۱۳ مرد، حفظ با حضور ۹۵ نفر شامل۴۷ نفر زن و ۴۸ نفر مرد و ترتیل مجموعاً با حضور ۳۳ نفر شامل ۲۰ زن و ۱۳ مرد برگزار می شود و این رقابت ها همچنین بخش جانبی را نیز به نام تحقیق دارد که در آن ۱۵ نفر حضور دارند که همگی مرد هستند.

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری سمنان گفت: محل برگزاری مسابقات قرآنی تمامی رشته ها برای مردان و زنان در محل اداره کل فنی و حرفه ای استان خواهد بود.

علوی با بیان اینکه این رقابت ها همچنین در بخش تفسیر از ساعت ۸:۳۰ صبح و در بقیه بخش ها از ساعت ۹:۳۰ آغاز می شود، ابراز کرد: داورانی از دارالقرآن الکریم تبلیغات اسلامی استان سمنان این رقابت ها را قضاوت می کنند.

وی افزود: هدف اصلی این رقابت ها تاکید بر لزوم حفظ وحدت بین مسلمانان پیرامون قرآن کریم است.

[ad_2]

منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website