[ad_1]

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور گفت: قریب به ۱۰ هزار طلبه و مبلغ خواهر در شبکه کوثر بلاگ فعالیت دینی می‌کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام محمودرضا جمشیدی در هشتمین اجلاسیه منطقه‌ای “جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد”، با تاکید بر وجود ۵۰۰ مدرسه علمیه خواهران در کشور، اظهار کرد: حوزه‌های علمیه خواهران امروزه به پدیده‌ی مبارک و عظیمی در کشور تبدیل شده است.

حجت‌الاسلام جمشیدی با اشاره به وجود ۹۰ هزار طلبه شاغل به تحصیل و ۱۰۰ هزار فارغ‌التحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران سطح کشور، گفت: انقلاب اسلامی فرصت را برای خواهران فراهم کرده تا بتوانند در راستای کسب معارف اقدام کنند.

وی با اشاره به فعالیت ۶۸ مدرسه علمیه خواهران در مناطق مرزی و مذهبی مشترک و همچنین مناطق محروم، تشریح کرد: ۱۷۳ کانون قرآن نیز در برای تربیت نسل آینده و آشنا کردن جوانان با معارف قرآنی، در کنار مدارس علمیه در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به برگزاری بیش از ۵۰ هزار نشست قرآنی توسط خواهران طلبه در ایام مبارک رمضان، تاکید کرد: این نشست‌ها با همت بلند خواهران طلبه و با کمترین امکانات برگزار شد.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور با اشاره به فعالیت خواهران طلبه در شبکه کوثر بلاگ و کوثر نت، افزود:  خواهران طلبه با فعالیت در این شبکه‌ها در فضای مجازی اقدام به تولید محتوای دینی می‌کنند.


انتهای پیام

[ad_2]

ماخذ

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website