[ad_1]

آیت‌الله علوی گرگانی گفت: هنر باید در جامعه جا بیافتد زیرا اسلام نیز بر آن تاکید دارد؛ بنابراین به حوزه‌های هنری توجه بیشتری باید داشت.

به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده، آیت الله علوی گرگانی امروز (جمعه، دهم) در دیدار با سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه آقای صالحی همیشه سابقه خوب کاری داشته‌اند، اظهار کرد: برخی مواقع وزرا تا بخواهند با  منصبی که در آن قرار می گیرند  آشنا شوند طول می کشد، اما آقای صالحی پیش از این در همین دستگاه کار کرده و به این حوزه آشنایی و تسلط دارند.

وی ادامه داد: امروز ما به عنوان روحانیت  می توانیم نکاتی را متذکر شویم و چنانچه راهنمایی در برخی بخش ها لازم باشد خدمت وزیر ارائه می دهیم، زیرا این وزارتخانه  با امور دینی مرتبط است، حوزه هایی هم که در این وزارتخانه وجود دارد بیشتر به سوی حوزه های دینی حرکت می کند. دین هم والاترین امر برای انسان است.

آیت الله علوی گرگانی تاکید کرد: انتظارات و توقعات از این وزارتخانه بالا بوده و ممکن است  نتوان همه را پوشش داد، اما هرچه در برای امور دینی تلاش کنید سزاوار و شایسته است.

او بیان کرد: مرحوم آیت الله بروجردی همیشه تاکید داشتند که تلاش کنیم  اقدامات بزرگان دینی خود را احیاء کنیم، پس چقدر خوب است یک بخشی از درآمد دولت در زمینه توجه به علمای دینی و آثار و روش آن ها هزینه شود.

آیت الله علوی گرگانی اضافه کرد: به حوزه های هنری بیشتر توجه شود در واقع هنر باید در جامعه جا بیافتد زیرا اسلام نیز بر هنر تاکید دارد.

وی در پایان اظهار کرد: با وجود لباس جدیدی که بر تن رییس جمهور شده است امیدوارم بتوانند عملکرد خوبی را در دولت داشته باشند و شما نیز در این عرصه اقدامات خوبی داشته باشید.

انتهای پیام

[ad_2]

ماخذ

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website