[ad_1]

مشاور نهاد ریاست‌جمهوری و فرزند شهید اشرفی اصفهانی شهدای محراب را گنجینه‌ها و سرمایه‌های ماندگار کشور دانست و گفت: باید این سرمایه‌های انقلاب را به نسل امروز و آینده برای الگوگیری معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اشرفی اصفهانی در مراسم سی‌وپنجمین سالگرد بزرگداشت آیت‌الله اشرفی اصفهانی که شامگاه چهارشنبه با حضور سیدحسن خمینی در مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) برگزار شد، ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان و گرامی‌داشت یاد و خاطره آیت‌الله اشرفی اصفهانی اظهار کرد: همان‌گونه که امام راحل(ره)  همواره بر این مهم در بیاناتشان تأکید داشتند، شهدای محراب از ستون‌های انقلاب به شمار می‌روند.

وی به قصه‌های قرآنی و تاریخ مبارزات ائمه و پیامبران اشاره کرد و گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس و هم‌اکنون نیز مدافعان حرم سرمایه‌ها و شخصیت‌های کم‌نظیری با حضور خالصانه در صحنه‌های مختلف هر آنچه داشتند، در طبق اخلاص نهادند.

مشاور نهاد ریاست‌جمهوری با اشاره به تفاوت شهادت و مرگ، تأکید کرد: یاران امام راحل (ره) با شجاعت، دیانت و اخلاص عمل مردانه بدون هیچ چشم‌داشتی همراه و همگام با ایشان تا پای جان مبارزه کردند و برخی از آنان تا آخرین قطره خونشان برای به ثمر رسیدن انقلاب و در ادامه معرفی و حمایت از آرمان‌های امام (ره) و رهبری تا پای جان ایستادند.

اشرفی اصفهانی تصریح کرد: در یک کلام می‌توان گفت شهدای محراب از بزرگ‌ترین سرمایه‌ها و یاران امام و نظام به شمار می‌رفتند.

در ابتدای این مراسم پیام امام راحل (ره) در زمان شهادت چهارمین شهید محراب توسط عطاالله اشرفی اصفهانی، مدیرعامل بنیاد شهید اشرفی اصفهانی قرائت شد.

مدیحه‌سرایی و اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و قرائت قرآن از دیگر برنامه‌های آیین گرامی‌داشت سی‌وپنجمین سالگرد بزرگداشت شهید اشرفی اصفهانی بود.

انتهای پیام

[ad_2]

ماخذ

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website