[ad_1]

بر اساس آخرین اخبار رسیده، مؤسسه فرهنگی مشکات (زیر نظر آیت الله سید محمد حسین موسوی زنجانی) با همکاری مهدقرآن زنجان دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی معارف قرآنی را برای همه اقشار برگزار می‌کند.

پرویز حاجی حسنی مدیر مهد قرآن شهرستان زنجان با اشاره به ضرورت تعمیق فرهنگ قرآنی در جامعه تصریح کرد : آموزش جامع قرآن شامل روخوانی ، روانخوانی ، تجوید ، ترجمه ، تدبر ، حفظ و مفاهیم قرآن و معارف اهل بیت (ع) از سوی اساتید و مربیان مهد قرآن برای قرآن آموزان ارائه می‌شود . آقای حاجی حسنی با اشاره به استقبال عموم مردم از برنامه‌های آموزشی این مرکز افزود : علاوه بر دوره‌های عمومی و تخصصی قرآن کریم ، آموزش تربیت مربی و داوری نیز در دستور کار می‌باشد .

بنا براین گزارش مدیر مهد قرآن شهرستان زنجان یادآور شد در پایان هر دوره آموزشی با اخذ آزمون از شرکت کنندگان گواهینامه های مربوطه با امضاء حجت الاسلام و المسلمین فومنی الحائری ، مؤسس و رئیس هیأت امناء ، استاد پرهیزکار رئیس هیأت علمی مؤسسه مهد قرآن به قبول شدگان اعطاء می شود .

شایان ذکر است علاقمندان برای ثبت نام در دوره های آموزش قرآنی به محل مؤسسه مشکات و مهد قرآن در زنجان – سبزه میدان – کوچه سید فتح اله مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۳۶۲۸۲۴-۰۲۴ تماس حاصل نمایند.

[ad_2]

منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website