[ad_1]

بر اساس آخرین اخبار رسیده، همزمان با برگزاری بزرگترین رویداد قرآنی جمهوری اسلامی ایران مستند تلویزیونی ویژه چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تولید و از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

بر اساس این گزارش این مستند به سفارش سازمان اوقاف و امور خیریه و با هدف به تصویر کشیدن تلاش های پیدا و پنهان عوامل اجرایی و شیوه برگزاری این دوره از مسابقات تهیه و تولید می شود.

همچنین این مستند به فعالیت های جانبی مسابقات سراسری قرآن از جمله  نمایشگاه قرآن و عترت، محافل قرآنی و گفتگو با متسابقین قبل و بعد از اجرا و مصاحبه با عوامل اجرایی می پردازد.

براساس این گزارش این مستند به مدت ۴۰ دقیقه تهیه و تولید می شود و در طی ۲۰ روز آینده پس از پایان مسابقات از شبکه قران و معارف سیما پخش خواهد شد.

این گزارش می افزاید: مستند تلویزیونی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به کارگردانی مسعود شادمان و همکاری آقایان، رضا قاسمی تصویر بردار، مصطفی بهمن صدا بردار، امیر حسین رحیم زاده دستیار صدابردار، خانم عطیه صباحی تدوین و محمد کاظمی گرافیست تهیه و تولید می شود.

گفتنی است چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از ۱۱ شهریور ماه در شهر ارومیه آغاز شده و تا ۲۶ شهریور ماه ادامه می یابد.

[ad_2]

منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website