[ad_1]

بر اساس آخرین اخبار رسیده، حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حسینی، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: نشست هم اندیشی آموزش رؤسای ادارات قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و رؤسای ادارات قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، طی روزهای ۱۶ و ۱۷ مهرماه در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید میرزا کوچک خان جنگلی شهر رامسر برگزار شد.

وی افزود: در این نشست ۲۶ نفر از رؤسای ادارات قرآنی سازمان اوقاف و ۳۲ نفر از رؤسای ادارات قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش حضور داشتند.  

رئیس مرکز امور قرآنی گفت: در این نشست موانع و مشکلات اجرای تفاهم نامه ادغام مسابقات شکوفه ها و دانش آموزی و پیشنهادات اعضا در تعاملات پیش رو و شیوه استفاده از ظرفیت های موجود هر دو دستگاه مورد بررسی قرار گرفت.   

حجت الاسلام حسینی با اشاره به مشکلات اولیه در اجرای این تفاهم نامه گفت: اجرای مشترک مسابقات دانش آموزی و تفاهم صورت گرفته در خصوص ادغام مسابقات قرآن شکوفه ها و دانش آموزی برکات زیادی را در پی داشته و شروع تعاملات دیگر با دستگاه های فرهنگی و دولتی از جمله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر دستگاه ها به برکت این تفاهم نامه صورت گرفته است.

رئیس مرکز امور قرآنی در پایان از اجرای مشترک آزمون سراسری حفظ قرآن کریم توسط سازمان اوقاف و معاونت قرآن وعترت  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت: این آزمون در اواخر بهمن ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

[ad_2]

منبع

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
Website